فیلترهای انتخاب شده

کامیون تایر

فیلتر کردن توسط:

فیلترهای باز

شماره فنی تایر

قیمت

به

برندهای تایر


نمایش همه

برچسب EU

به

فروشنده

گزینه‌های اضافه

قیمت دسته


اندازه‌ی لاستیک کامیون ؟

اندازه‌ی بزرگ، اولین چیزی است که در لاستیک کامیون‌ها می‌بینید. سایز لاستیک کامیون بزرگتر و عریض‌تر است تا بتواند بار بسیار زیاد کامیون را تحمل کند. ولی سایز، تنها تفاوت لاستیک کامیونی با لاستیک‌های معمولی نیست.

لاستیک کامیون ، در ساختار هم متفاوت است

چه بهترین برند لاستیک کامیون را زیر کامیونت‌تان بیاندازید و چه از برندهای معمولی استفاده کنید، ساختار لاستیک‌های کامیون با لاستیک‌های سواری تفاوت زیادی دارد. لاستیک کامیون به جای دو رشته سیم، از چهار رشته استفاده می‌کند. با این کار، عمر لاستیک بالا می‌رود و تحمل وزن شدید بار را هم خواهد داشت. همچنین، آج لاستیک‌های کامیونی هم با لاستیک‌های دیگر تفاوت زیادی دارد. شیارهای لاستیک کامیون عمیق‌تر و آجش، ضخیم‌تر است. چند وقت که از لاستیک کامیونی استفاده کنید، آجش به اندازه‌ی لاستیک معمولی خواهد شد. بار زیاد، باعث می‌شود تا بهترین لاستیک کامیون هم سریع ساییده شود و به همین دلیل، باید آج بیشتری داشته باشد. اوضاع می‌تواند از این هم بهتر باشد. بعضی از لاستیک‌های کامیونت و کامیون، روی کناره‌شان عبارتی به اسم REGROOVABLE دارند. این عبارت، به این معناست که اگر آج لاستیک کاملا خورده شود، می‌توانید شیارهایش را بتراشید تا دوباره آج نو ساخته شود.

در دنیای لاستیک، ضرب‌المثلی مشهور وجود دارد: «چیزی که بار خودرو را تحمل می‌کند لاستیک نیست؛ هوای داخل لاستیک است». موضوع این است که فشار، با خودش حرارت میاورد. حرارت هم قاتل لاستیک است؛ مخصوصا این که هوای داخل لاستیک معمولا حاوی اکسیژن است و این اکسیژن، می‌تواند لاستیک را (که احتمالا حرارت زیادی هم داشته باشد) از درون بپوساند. لاستیک‌های کامیون و لاستیک‌های کامیونت، در لایه‌ی داخلی‌شان ترکیبات متفاوتی دارند. مقدار هالوبوتیل (یکی از مواد تشکیل‌دهنده‌ی تایر) در آن‌ّها بیشتر است تا بتوانند در برابر اکسیژن و حرارت داخل لاستیک مقاومت کنند.

خرید اینترنتی لاستیک کامیون

در اینجا، همه چیز برایتان اماده است تا بتوانید خریدی راحت داشته باشید. می‌توانید فروشنده‌های مختلف را ببینید، بهترین برند لاستیک‌ کامیون را انتخاب کنید، نقدهای مردم را راجع به آن‌ها بخوانید و در یک کلام، خرید اینترنتی لاستیک کامیون برایتان راحت‌تر از همیشه شود. 

تا ۴ محصول را مقایسه کنید:

از 2513
مشاهده بیشتر ۲۰
از 2513
تبلیغات پولی است
بازگشت به بالا