فیلترهای انتخاب شده

ماشین تایر

فیلتر کردن توسط:

فیلترهای باز

شماره فنی تایر

قیمت

به

برندهای تایر


نمایش همه

برچسب EU

به

فروشنده

گزینه‌های اضافه

میانگین امتیاز آزمایش

به

قیمت دسته


چقدر برای خرید لاستیک خودرو زمان داریم؟

شش سال. مهلت‌تان برای تعویض لاستیک خودرو، شش سال است. در این مدت می‌توان قیمت لاستیک را مثل هزینه‌های دیگر کنار گذاشت. کار دیگری هم که می‌توان انجام داد، سر زدن به سایت‌های فروش تایر اتومبیل، سایت‌های مقایسه‌ی لاستیک خودرو و سبک و سنگین کردن گزینه‌های مختلف است. شاید هم بهتر باشد اطلاعاتی مثل اندازه مناسب لاستیک خودرویتان، شاخص‌های فنی‌اش، نحوه‌ی انتخاب بهترین لاستیک و اطلاعات فنی دیگر را جمع‌آوری کنید. زمان زیادی است؛ نگران نباشید!

اینجا چه خبر است؟

در این سایت، برایتان امکانات مختلفی جمع‌اوری شده است تا بعد از این شش سال، سر در گم نباشید. می‌توانید فروشگاه‌های مختلف لاستیک را بررسی کنید، از کیفیت خدمات و نظر مردم نسبت به آن‌ها باخبر شوید، قیمت اینترنتی لاستیک‌های مختلف خودرو را ببینید و از همه مهمتر این که، اطلاعات‌تان راجع به تایر ماشین را افزایش دهید تا در زمان خرید، سردرگم نشوید.

می‌توانید گزینه‌هایی را که در سایت ما وجود دارند، با موارد مختلفی فیلتر کنید تا بهترین لاستیک برای خودرویتان پیدا شود. شاخص بار (که میزان تحمل وزن را مشخص می‌کند)، شاخص سرعت (که حداکثر سرعت قابل تحمل برای تایر را نشان می‌دهد)، ابعاد تایر (برحسب قطر و عرض و ارتفاع)، قیمت، نوع برچسب EU، فروشنده (فروشگاه فیزیکی که کالاهایش را در سایت ما درج کرده است)، برند تایر، نوع سازه (رادیال، قطری، بندی و غیره) و امتیازی که تایر در آزمایش‌ها به دست آورده، این فیلترها هستند.

کمی اطلاعات فنی راجع به تایر

اگر بخواهید بهترین بهره را از خودرویتان ببرید، می‌توانید دو دست لاستیک بگیرید؛ یک دست برای روزهای برفی و دیگری، برای روزهای دیگر.

  • تایرهای تابستانه برای جاده‌های خیس و خشک (و نه برفی و یخ‌زده) طراحی شده‌اند. هندلینگ آن‌ها، ترمزگیری‌شان در جاده‌ی خشک و همچنین جاده‌ی خیس، عالی است. ولی سر و صدایشان کمی زیاد است و در روزهای برفی هم راننده را به گریه میاندازند! موضوع دیگر هم پسماند است؛ چیزی که در تایرهای تابستانی بیشتر از تایرهای دیگر به چشم می‌خورد. دیگر این که راحتی‌شان در مقایسه با تایرهای دیگر کمتر است. تایرهای تابستانی را با نام «تایرهای عملکرد بالا» هم می‌شناسند. اگر بخواهید به پیست بروید، این نوع لاستیک‌ها برایتان ایده‌آل خواهند بود.
  • تایرهای زمستانی، مخصوص زمین‌های یخ‌زده و برفی طراحی شده‌اند. این تایرها هندلینگ ندارند، روی جاده‌های خشک و خیس ترمزگیری خوبی ندارند و سر و صدایشان هم در حد تایرهای تابستانه است. ولی از طرف دیگر، روی زمین‌های برفی ترمزگیری عالی‌ای دارند و در تمام حالت‌ها، راحتی بسیاری را برای سرنشین‌ها درست می‌کنند. همچنین، پسماندشان هم از تایرهای تابستانی کمتر است. اگر بخواهید با خودرویتان در جاده‌های برفی و کوهستانی حرکت کنید، به این تایرها نیاز خواهید داشت.
  • تایرهای چهارفصل هم خدا را به ما می‌دهند و هم خرما را! تمام ویژگی‌هایشان در هر حالتی خوب است؛ ولی در هیچ چیز عالی نیستند. برای زندگی روزمره، بهتر است از همین تایرها استفاده کنید و لذت ببرید.

در خاطرتان داشته باشید که تایرها، باید به صورت منظم جا به جا شوند. چرا که وزن هیچ خودرویی به طور مساوی بین تایرها تقسیم نمی‌شود (به طور مثال در زمان ترمزگیری و پیچیدن، به تایرهای جلو فشار بسیار بیشتری وارد می‌شود). زمانی که برای سرویس دوره‌ای خودرو به تعمیرگاه می‌روید، بهتر است از او بخواهید که تایرها را برایتان جا به جا کند. بهترین الگو را خودش برای تایرهایتان مشخص می‌کند و تایرها را جا به جا خواهد کرد.

نگران نباشید. شش سال زمان بسیار زیادی است. ولی بهتر است از همین الان اطلاعات‌تان را افزایش دهید.

تا ۴ محصول را مقایسه کنید:

از 22711
مشاهده بیشتر ۲۰
از 22711
تبلیغات پولی است
بازگشت به بالا